Loading Events

HORECA 2018, Panairi ku do të gjeni çdo gjë për
HOTELE, RESTORANTE DHE KAFE

03/09/2018 @ 08:30 am - 03/11/2018 @ 07:00 pm

09 Mar 08:30 am - 07:00 pm

Pallati i Kongreseve

 

 

 

 

 

Tetra Solutions do të presë vizitorë në pallatin e Kongreseve për të diskutuar zgjidhjet për nevojat e biznesit në panairin Horeca në datat 09 – 11 Mars 2018! Urime organizatorëve dhe suksese bizneseve! Tetra Solution do jetë promotore dhe partnere në çdo hap!
Vizitori do të ketë mundësi të prezantohet me Galaxy Hotel, Galaxy Restaurant, por edhe me zgjidhjet Gymgest për qendrat e fitnesit dhe ato Skidata pë parkingun modern.

https://lnkd.in/ekrxFNM
http://www.tetra.al/wp-content/uploads/2017/12/MyWell.pdf
http://www.tetra.al/wp-content/uploads/2018/01/SKIDATA-2.pdf

Details

  • Start:
    Mar 09 @ 08:30 am
  • End:
    Mar 11 @ 07:00 pm
  • Website:
    www.horeca.al

Organizer

Venue

Pallati i Kongreseve

Bulevardi Deshmoret e Kombit
Tirana, Albania